Orbán Balázs nyomában

Az „Orbán Balázs nyomában” regionális versenyt idén „A fabulák világában rejlő tanulság” témakörében hirdették meg.
A megmérettetésen több kategóriában is kiváló eredmények születtek iskolánk tanulói részéről.
A képzőművészeti alkotói kategóriában előkészítő osztályos diákunk, Sándor Jázmin I. helyezést ért el, míg a PowerPoint-prezentációk kategóriájában negyedik osztályos tanulónk, Sándor Beáta II. helyezést szerzett.
Szívből gratulálunk Jázminnak és Beátának a szép eredményekhez, és további sikereket kívánunk!
Nyárádi Izabella és László Mária felkészítő tanítók









