Orbán Balázs nyomában

Orbán Balázs nyomában



Az „Orbán Balázs nyomában” regionális versenyt idén „A fabulák világában rejlő tanulság” témakörében hirdették meg.

 

A megmérettetésen több kategóriában is kiváló eredmények születtek iskolánk tanulói részéről.

A képzőművészeti alkotói kategóriában előkészítő osztályos diákunk, Sándor Jázmin I. helyezést ért el, míg a PowerPoint-prezentációk kategóriájában negyedik osztályos tanulónk, Sándor Beáta II. helyezést szerzett.

 

Szívből gratulálunk Jázminnak és Beátának a szép eredményekhez, és további sikereket kívánunk!

Nyárádi Izabella és László Mária felkészítő tanítók