Napsugár Öttusa bajnokság

Napsugár Öttusa bajnokság


SZŰCS-OLCSVÁRY MELINDA  |   máj. 08, 2026  |  Hírek

Április 27-én délelőtt került megrendezésre a XIV. Napsugár Öttusa bajnokság Hargita megyei döntője.

A helyszínt a Székelyudvarhelyi Baczkamadarasi Kis Gergely Református Gimnázium biztosította.


Az iskolánkat egy háromtagú, lelkes kis csapat képviselte: Lakó Lelle, Dimény Áron Péter, Varga Kristóf-András.

A bajnokság nemcsak a versengésről szólt, hanem a közösségépítésről és az élményekről is. A résztvevők új barátságokat kötöttek és értékes tapasztalatokkal gazdagodtak. 

A Tamási Áron Gimnázium csapata az előkelő III. helyen végzett.

 

Teljesítményük példaértékű, és biztató a jövőre nézve.

 

Boros Ferenc Barna, testnevelő tanár