Napsugár Öttusa bajnokság
Április 27-én délelőtt került megrendezésre a XIV. Napsugár Öttusa bajnokság Hargita megyei döntője.
A helyszínt a Székelyudvarhelyi Baczkamadarasi Kis Gergely Református Gimnázium biztosította.
Az iskolánkat egy háromtagú, lelkes kis csapat képviselte: Lakó Lelle, Dimény Áron Péter, Varga Kristóf-András.
A bajnokság nemcsak a versengésről szólt, hanem a közösségépítésről és az élményekről is. A résztvevők új barátságokat kötöttek és értékes tapasztalatokkal gazdagodtak.
A Tamási Áron Gimnázium csapata az előkelő III. helyen végzett.
Teljesítményük példaértékű, és biztató a jövőre nézve.
Boros Ferenc Barna, testnevelő tanár











