Zöld napunk

Zöld napunk


SZŰCS-OLCSVÁRY MELINDA  |   ápr. 22, 2026  |  Tadisz, Hírek

 

Idén a TADISZ első alkalommal szervezte meg az O.K. (Osztályok kupája)  nevű rendezvényét a zöld hét keretein belül.

Március 30-31-én az iskola falait a versenyszellem tüze töltötte meg. A sok-sok programon mind pontokat szerezhettetek, ezeket összesítettük és ez alapján került ki a nyertes osztály, a IX.C. Nyereményük egy wellness délután a Pávában és egy ízletes torta.

Hétfői programok:

- kosárlabda bajnokság, kincskeresés, társasjáték terem, chillzone sütisarokkal, sticker hunt, olvasósarok, pszichológia és tanárok-szólásai kvízek, karaoke verseny, kidobós, egy perc és nyersz és ping-pong fújó verseny

Keddi programok:

- székfoglalós játék, tanár-diák podcast, előadás Kása Zoltán egyetemi tanárral, szörp-pong, Találd ki a zene címét! emoji kvíz, kézműveskedés, általános műveltség kvíz, pályaorientációs előadás jogi témában és platform mozgatós verseny

Emellett kiemelt hangsúlyt fektettünk a környezettudatosság fontosságára. Az egyéb programok mellett megszervezésre került egy kvíz környezettudatosság témakörben, plakátkészítés újrahasznosítható alapanyagokból és a filmvetítések során is ebben a témakörben vetítettünk filmeket. 

 

Hálásak vagyunk, hogy aktívan résztvettetek programjainkon.

 

A képeket visszanézve és látva a nevető, mosolygó arcokat, egy dologban biztosak vagyunk: ez egy sikeres rendezvény volt.

 

A visszajelzések, megjegyzések és támogató szavak mindennél többet jelentenek.
Köszönjük nektek!

Hamarosan jelentkezünk a következő rendezvényünkkel. 

a TADISZ elnöksége